Uskladnění nábytku a věcí - Stěhování Benešov

Uskladnění nábytku a věcí

Uskladnění nábytku ve skladech naší firmy Stěhování Benešov

Opravujete chatu, chalupu nebo byt a potřebujete na čas uskladnit nábytek a další věci? Obraťte se na nás. Kromě stěhování bytů, firem a úřadů vám na čas bezpečně uložíme věci ve skladovacích prostorách naší firmy. Při opravách v bytě i domě je problém uskladnit nábytek, sportovní náčiní či řemeslnou dílnu. Málokdo má ještě vedlejší prostory, aby tam na čas objemnější věci uklidil. A požádat příbuzné či sousedy? To většinou nejde, pokud nevlastní prázdnou stodolu. Uskladnění nábytku i dalších věcí ve skladech naší firmy je novou službou, kterou Vám nyní nabízíme.

Vaše věci uskladníme v uzamykatelné a čisté kóji

Levné uskladnění nábytku v našich skladech neznamená, že je budeme brát jako nějaké harampádí. Všechny předměty od jednoho vlastníka mají svůj vymezený prostor v bezpečné a uzamykatelné kóji. Vaše věci budou uskladněny v čistém a suchém prostředí, takže nemusíte mít obavy, že se časem poškodí. Ujišťujeme vás, že uskladnění movitých věcí bereme jako důležitou a potřebnou službu pro naše klienty. Na čas si v našich skladech můžete uschovat různé zboží, stroje, vybavení dílny, nábytek, svoji sbírku či sportovní a rekreační náčiní.

Dáme vám čas rozmyslet si, jak s věcmi a nábytkem naložit

Bezpečné a čisté prostory se vám budou hodit například při stěhování těžkých břemen. Stěhujete firmu a nový areál ještě není dokončen? Vaše stroje však nemohou být na dešti někde na dvoře. Uskladníme je v areálu naší firmy Stěhování Novák. Po dokončení rekonstrukce si je zase odvezete. Zajišťujeme stěhování v oblasti Praha, stěhování v dalších krajích a městech, například stěhování Kutná Hora,Pardubice nebo Kolín. Právě při stěhování zjistíte, kolik věcí v danou chvíli nepotřebujete. K tomu je naše služba uskladnění nábytku a movitých věcí určena. Po čase se sami rozhodnete, co s nimi. My vám ten čas na rozmyšlenou dáme. Obraťte se na nás – Stěhování Benešov.